Naiskond lõpetas alagrupi täiseduga!

21.augustil sõitis naiskond külla Maardu LM ja KadRak UN mängule. Mängule minnes olime küll juba kinnitanud edasipääsu 1/4 mängudele kuid, et jääda püsima alagrupi esimeseks, tuli võtta võõrsilt viik või võit. Kaotuse puhul oleks tabelis langenud teisele kohale. Kuigi ka teine koht on väärikas, soovisime siiski salamisi, et ehk õnnestub võtta võit, mis omakorda tähendaks, et alagrupis oleks kõiki tiime võidetud. Selle soovi me realiseerisime ja mäng Maardu ja KadRaku naistega lõppes seisuga 0:1 meie kasuks!

Üldpildis võib naiste mänguga rahule jääda. Esimene poolaeg võiks isegi öelda, et oli täielikult meie kontrolli all, vastane midagi suurt meie värava alla toimetama ei jõudnud. Eeltööna olime selgeks juba teinud, kes kõige potensiaalsemad paharetid vastastest on ja saime kaitses kenasti nendega hakkama. Esimesel poolajal sai ühtlasi löödud ka mängu ainus värav, mis võttis täitsa sõnatuks. Elise päästis vahetult enne otsajoont palli välja minemast, andis söödu Liisale, kes omakorda sahistas palli tugeva löögiga ristnurka. Selle värava võiks nimetada isegi hooaja kõige ilusamaks mammuks.

Teisel poolajal olime küll tublid ja võitlesime lõpuni, kuid kahjuks ei kasutanud hulganisti värava võimalusi ära ja ühel hetkel sai ka vastane paremini mängu käima ja õhus oli juba tunda ‘kui ise ei löö, lüüakse sulle’ olukorda. Võib öelda, et siiski oli meil õnne. Kõik löögid, mis läksid raami, sai Anni poolt tõrjutud. Ka kaitses tegime head tööd ja keskväli jõudis kenasti kaitsele appi ja sealt edasi ka rünnakule.

Septembri esimesel nädalal peaks selguma täpsemalt millal järgmine kord saate meile pöidlaid hoida. Loodame, et meil on loosiõnne ja saame kodumängu pidada. Pinge eelolevate mängudega muidugi kasvab, sest enam eksimisruumi ei ole. Kuid lootused on kõrged ja naised on heas vormis ja väga motiveeritud.

Mängu koosseis: Kristel Ojaste, Elise Ojap, Karin Mänd, Anna Luuk, Liisa Sipp, Marjana Kuldsaar, Karoliina Usta, Geidi Danilova, Anni Ratas, Ann Meriste-White, Radele Kanter, Sandra Pärnpuu.

Treener: Horre Kruus