Naiskond alistas Kohila Püsivuse seisuga 1-0 ja tõusis tabeliliidriks

Pärast pikka mängupausi sõitis 28.juulil naiskond külla Kohila Püsivusele. Mängule mindi vastu teadmisega, et midagi kerget ei tule ja lihtsalt heale õnnele loota ei saa. Nimelt oleme korduvalt turniiridel ja saalirahvaliiga mängudel Kohila Püsivuse naiskonnaga jõudu proovinud ja teadsime, et tuleb väga raske mäng. Eelnevates kohtumistes on nii Püsivuse naised Leali naisi võitnud ja vastupidi, ka viiki on tulnud ette. Kohila naised on alati paistnud silma väga heal tasemel mänguga.

Niisiis, kohale jõudes luges treener sõnad peale, andis käsud kätte ja saatis naised väljakule eesmärgiga taga 0 hoida ja ees ära lüüa. Naised läksid hea energiaga peale ja ülemäära ärevust tunda ei olnud. Ka naiskonna väravavaht Anni märkis, et esimese poolaja esimene pool kuulus täielt Leali naistele. On väga oluline olla mängus sees esimesest minutist. Kena söödumäng ründajatelt lõppes väravaga, mille sai enda nimele sel korral Sandra. Aga kuna Kohila väljaku suurus oli tõepoolest Leali naiste jaoks harjumatult suur, lisaks kohutav kuumus ja lämbe, siis poolaja teises pooles võis märgata juba väsimusmärke. Vastased olid visad ja surusid rünnakutega, tekitades väga ohtlikke olukordi meie värava all. Kuid kaitse pidas ja poolajale läksime seisuga 1-0.

Teise poolaja võttis Anni kokku nii: ,,Teine poolaeg kuulus vastastele. Hoidsime vahetustega enda mängutempot, kuid jäime kiiruselt ja väsimuse poole pealt vastastele siiski alla. Vaatamata sellele suutsime kõik pealelöögid tõrjuda ja blokeerida”. Tõepoolest tuleb tõdeda, et Kohilas on visad naised. Aga meie trumbiks on sihikindlus, hea energia, ühtsus. Oskame üksteisega juba väga kenasti platsi peal arvestada ja mõistame kuidas kedagi mingis olukorras toetada. See ka meile võidu tõi! Ka treener tunnustas naisi peale mängu ja kui nüüd täpne olla, siis tema kommentaar oli selline: ,,Aga igatahes tänane mäng oli kogu võistkonna poolt lihtsalt mega❤️. Super tublid olid kõik! Kiidan eriti kogu tänast tiimi vaibi!”

Hetkel paikneb naiskond tabeli esimesel kohal, omades kolme mänguga 9 punkti. Järgneb Kohila Püsivus 9 punktiga ja kolmandal Maardu LM ja KadRak ÜN 6 punktiga. Ootame teid, kallid sõbrad, 11.08 kell 14:00 Lihula Gümnaasiumi staadionile, kus naiskond läheb vastamisi Läänemaa JK naistega.

Naiskonna koosseis: Geidi Danilova, Liisa Sipp, Marjana Kuldsaar, Kristel Ojaste, Sandra Pärnpuu, Anni Ratas, Karin Mänd, Ann Meriste-White, Anna Luuk, Elise Ojap.

Treener: Horre Kruus.