Naiskond alistas Tallinna Kalev III naiskonna seisuga 3:1

12.juuni kell 19:00 pidas naiskond esimese kodumängu Tallinna Kalev III naiskonna vastu. Kodumängud on väga olulise tähtsusega, sest just siis on võimalik meie oma toetajatel kodu lähedal meile kaasaelada. Samas toob see naiste jaoks lisapinge, kuna suurim soov on ikka kodupubliku ees need 3 võidupunkti koju jätta ja kuidagi ei tahaks vähemaga leppida. Esimene poolaeg oli tunda pinget platsil ja suurt tahtmist mõlema naiskonna poolt. Esimese värva lõi Liisa küll juba teisel minutil, kuid vastane viigistas seisu nurgalöögi järgses olukorras juba 18ndal minutil. Poolajale mindi seisuga 1:1. Poolaja pausil leppisime kokku, et prooviks ehk rohkem mängida nii nagu trennis. Kahjuks pinge all siiski vastu ei pidanud ja päris sellist mängu ei tulnud. Kuid sellegipoolest võib öelda, et poolajal domineeris täielikult JK Leal naiskond ja vastane väga suurt pinget meie värava all ei tekitanud. Siiski kuigi tegime palju rünnakuid vastaste väravale, ei suutnud me oma võimalusi realiseerida. Kuni pikalt pusides suutis lõpuks Marjana 56ndal minutil palli vastaste võrku sahistada ja napilt enne lõppu, 69ndal minutil lõi ka Anna värava. Mängu lõppseis 3:1.

Kristel tõi välja, et kuigi enne mängu sai naiskonna eesmärgiks seatud nii ilus mäng kui ka võit siis sellest sai saavutatud vaid see võidu pool. Kahjuks naised mõtlevad mängudel väga palju üle ja seega kipume pingeolukorras veel palju kiirustamisest tingitud vigu tegema. Ka treener ei jäänud mängupildiga seekord rahule, 3 punkti on küll kodus, kuid liiga palju vigu standardolukordades. Uued treeningplaanid on paigas ja järgmine kord kindlasti paremini!

Selles mängus oli esmakordselt rahvaliiga tasandil naiskonda esindamas Radele Kanter, kes näitas juba esimeses mängus kui palju on temas sisu. Targad söödud ja palju pealehakkamist. Kindlasti mäng-mängult kasvab Radele enesekindlus veelgi ja peagi loodame, et ka esimene värav rahvaliigas saab kirja.

Naiskonna koosseis: Janet Kärp, Anni Ratas, Kristel Ojaste, Sandra Pärnpuu, Karin Mänd, Marjana Kuldsaar, Anna Luuk, Ann Meriste-White, Radele Kanter, Laura Voll, Liset Kuusik, Deana Aaspere, Janne-Ly Assmann, Elise Ojap, Liisa Sipp.

Treener: Horre Kruus.