Naiskond alistas võõrsil Harju JK Laagri naised 14:1.

23.mail sõitis naiskond külla Harju JK Laagri naiskonnale. Mida lähemale aeg mängupäevale jõudis, seda enam vähenesid meie read. Kahjuks juba hooaja alguses on nii mõnigi oluline mängija jäänud kõrvale vigastuse tõttu ja esimesest mängust jäi mõni välja ka haiguse tõttu. See tähendas naiskonnale, et mängule tuli sõita väga napi koosseisuga. Õnneks oli meile valmis appi tulema Maarja, kes oli varasemalt küll andnud teada, et teda enam mängudel ei ole võimalik näha.

Veidi keerulisemaks tegi mänguks ettevalmistuse see, et vastastest ei olnud me mitte midagi kuulnud ja samuti ei õnnestunud meil ka informatsiooni mujalt kanalitest välja uurida. Üllatuseks oli vastas alles jalgpalliga alustavad naised, kellel eelnev kogemus puudus. On rõõm näha, et aina rohkem naisi leiab tee jalgpallini. Ja saame uhkelt öelda, et meie olime nende jalgpalli teekonna esimesed vastased. Agaraid ja potensiaalikaid naisi oli seal küllaltki palju, seega ilmselt kui nad veidi veel treenivad ja oskusi lihvivad siis hooaja lõpus oleks juba oluliselt keerulisem nendega platsil madistada!

Mängust nii palju, et seadsime endale eesmärgiks võita ja ennekõike kuumusest hoolimata kuidagi 70 minutit platsil ära kesta. Esimesel poolajal olime ikka pisut rabedad, kuid tulemuseks poolaja lõpus 7:0. Teisel poolajal hakkasime küll kiiresti uuesti väravaid lööma, kuid liigne fookuse kaotamine, maksis valusalt kätte, kui vastaste lahtilöögist teele saadetud kauglöök maandus meie väravavahi selja taha ja nii vormistasid Harju JK Laagri naised oma esimese värava rahvaliigas. Kuigi kokkuvõttes saime tabelisse punktid kätte, siis üldise mängupildiga täielt rahule ei saa jääda. Siit-sealt jääb ikka ilusast mängust puudu. Sellegipoolest saame öelda, et ootused said täidetud. Väravad said kirja Liisa 1, Sandra 2, Brita 5, Maarja 1, Ann 1, Marjana 3.

Ka Liisa võttis mängu selliselt kokku: ,,Esimene liiga mäng ja tiim, kelle vastu pole varem mänginud. Enne mängu kerge ärevus, kuid mäng läks paremini kui arvata oskasime. Sellel hooajal on meil lõpuks ka treener, kelle julgustavate sõnadega tõime magusa võidu koju”. Loodame, et julgustavad sõnad toovad meile ka edu järgmises mängus, mille naiskond peab Nõmme Kalju FC Tüdrukutega juba 30.mai kodus, Lihula Gümnaasiumi staadionil, kell 19:00!

Naiskond mängis koosseisus: Anni Ratas, Ann Meriste-White, Karin Mänd, Maarja Jalakas, Sandra Pärnpuu, Liisa Sipp, Marjana Kuldsaar, Brita Pikla

Treener: Horre Kruus